Auto California Kush

Code: 981/5
2 ratings
Brand: 00 seeds
€22,60 €18,70 excl. VAT
In stock (1 pcs)
Počet semen
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Samonakvétací semínka konopí Auto California Kush je odrůda konopí z USA s převažujícími indika geny, které zaručují krátkou dobu květu a zemité aroma.

Detailed information

Product detailed description

Samonakvétací semena marihuany, která vznikla zkřížením konopné odrůdy Auto California Kush s rychle kvetoucí Ruderalis. Výsledkem tohoto křížení je rychle rostoucí, krátce kvetoucí, aromatická rostlina ve feminizované a zároveň autoflowering verzi. Tato rostlina nedorůstá do velkých rozměrů a s výškou se ve většině případů vejde do 150 cm. Květy této konopné odrůdy rostou velmi blízko sobě a tvoří tak jednu velkou "colu" nebo-li palici posetou pryskyřicí. Květy mají zemité aroma s kořeněnými podtóny a jemným aroma pomerančů.

To, že jsou semena feminizovaná vám zaručuje, že z nich vyrostou pouze samičí rostliny konopí, které plodí květy s obsahem kanabinoidů a dalších látek jako jsou např. terpeny. Semínka konopí jsou dostupná v samonakvétací verzi v balení po 5 ks a slouží pouze jako sběratelský předmět. Pěstování konopí s obsahem vyšším než 0,3 % THC, je totiž v ČR zakázáno. Semena Auto California Kush ze Španělské seedbanky 00 seeds.

Additional parameters

Category: Autoflowering cannabis seeds
Celý cyklus: 70 - 80 dní
Genetika: Indika auto
Pohlaví: Samonakvétací
Síla: Vysoká
Výnos: Vysoký
Výška: do 150 cm