0 Kč
0 ks
  • 1+1
  • vlastni kolekce
cara
22.
února
2016
cara
Dna Genetics - seedbanka podporovaná známými osobnostmi z celého světa

Dna Genetics odstartovali svůj růst na konci 80.let ve slunné Kalifornii. Později zjistili, že v Kalifornii nejsou tak dobré podmínky pro pěstitelé konopí jako v té době v evropském Amsterdamu a tak se rozhodli společnost založit tam. Název společnosti vznikl z iniciálů křestních jmen a genetiky jako základu všeho živého na tom to světě. Mnoho linií pochází z klonů, které se předávali mezi Kalifornskými pěstiteli dávno před legalizací lékařské marihuany.

Mezi jejich opravdové skvosty patří Sour Diesel, OG Kush či třeba samonakvétací odrůda 60 Day Wonder. DNA ale dokáže produkovat také čistě své úspěšné linie odrůd jako známá LA Confidential, Martian Mean Green nebo třeba Chocolope.

DNA Genetics za přispění do konopného průmyslu vyhrála přes 150 různých ocenění po celém světě. DNA Genetics také vyhrála proslulý High Times

10 nejlepších odrůd roku více než pětkrát a je jedinou seedbankou, která získala ocenění v každé kategorii High Times Cannabis Cup a byla také v roce 2009 pozvána do Síně slávy ( High Times Seedbank Hall of Fame).

Na soutěžích patří stupně vítězů prostě modelům od DNA Genetics.

Tato seedbanka patří k nejvíce známým bankám po celém světě. Především se chlubí velkou popularitou v Holandsku a Americe, kde vznikají obchody v kterých DNA Genetics prodává kromě semen svojí kolekci oblečení a různých doplňků.

V současnosti spolupracují s kolegy, kteří zůstali v daleké Kalifornii a tak dali vzniknout také značce semen s názvem Reserva Privada a i zcela nové kolekci Crockett Family Farms, které spolu s nimi tvoří nabídku semen DNA Genetics

Tato známá seedbanka se pyšní velikou podporou v čele se známými osobnostmi z řad uživatelů či příležitostných kuřáků konopí. V čele nemůže chybět americký rapper Snoop Dogg následovanými dalšími celebritami jako např. Wiz Khalifa a Xzibit.

V naší nabídce semen od DNA Genetics jsou k dostání jak semena v regulérní verzi tak feminizovaná.  V poslední době do své nabídky také zařadili několik samonakvétacích odrůd a připojili se tak k dalším seedbankám, které si uvědomili přínos samonakvétacích ( autoflowering ) odrůd.

Upozornění ! Veškeré informace z tohoto článku slouží jen ke studijním účelům a neslouží jako návod či podporování kriminální činnosti. Veškeré informace smějí být užívány pouze v rámci zákona. Upozorňujeme, že výsev a pěstování konopí s obsahem THC větším než 0,3% není v České republice možné. Informace zde v žádném případě neslouží jako návod k protizákonnému chování.

Facebook  Google+ 

cara

nahoru
SLEDUJTE NÁS
Youtube    Facebook    Instagram
NEWSLETTER
KONTAKTUJTE NÁS
Masarykova 60/139, Ústí nad Labem, 400 01
+420 702 186 701 | info@happycannaseeds.cz
FACEBOOK

Happy Seeds

O nás

Happy seeds je název české seedbanky, která vznikla poměrně nedávno roku 2015. Happy seeds se specializuje na prodej konopných semen od světově úspěšných seedbanek jako jsou např. DNA Genetics, Serious seeds, Ministry of Cannabis atd. Dále pak na prodej kvalitních CBD produktů a domácí konopné kosmetiky. V poslední době se naše firma začala zaměřovat na produkci vlastních semínek marihuany a tak dnes můžete najít i naší vlastní kolekci samonakvétacích a feminizovaných semen konopí.

© 2016 happycannaseeds.cz | Lagarto.cz
https://www.happycannaseeds.com/home
linklinkOmezení na 18 let